Call us:

+268 79437981

Blog Details

Ovplyvnené by bolo aj poistné a výpočet daňového dobropisu.

Ovplyvnené by bolo aj poistné a výpočet daňového dobropisu.

Dúfajme, že do 18 mesiacov to bude platiť aj pre 100 percent našej siete komerčných lekárov.

Čo s tým prichádza, je zaujímavé, že keď premýšľam o našom partnerstve MissionPoint Health Partners v Strednom Tennessee, o našom partnerstve Aspire Health, tiež v Strednom Tennessee, je to, že keď preplácame starostlivosť inak, nastavenie starostlivosti má tendenciu sa meniť. Stále viac a viac takejto starostlivosti migruje z inštitucionalizovaného prostredia a mimo nášho call centra a čoraz viac sa stáva, druh kontaktných bodov sa rozširuje o technologické, digitálne alebo v domácnostiach ľudí.

Existujú veľké spôsoby, ako sa starostlivosť mení na pozadí, ktorých nie sme len súčasťou, ale sme veľkým ťahúňom tu v Tennessee.

Vanderbilt, BCBST sa dostali do slepej uličky Medicare Advantage

Zostane nezávislá, alebo pôjde cestou mnohých iných poisťovní a stane sa stranou pri zlúčení?

Existuje dlhá a hrdá história vysokovýkonného, ​​jednoštátneho plánu Blues (to znamená, že ide o misiu riadenú neziskovou organizáciou s platením daní).

Boli sme tiež jednou z najvyššie rastúcich a niektorých z najpozitívnejších marží v systéme. Nielenže sa nám darí, ale za posledných pár rokov sa nám darí ešte lepšie. To je tvárou v tvár tomu, čo by sme uznali za čoraz impozantnejšiu konkurenciu.

Ja osobne som veľmi zasvätený našej nezávislosti ako plánu Blues. Všetci sme o Tennessee. Myslím si, že jednou z vecí, ktoré do tejto úlohy prinášam, je hlboké ocenenie toho, čo naši zamestnanci dokážu. Odkedy som tu, boli sme súčasťou niekoľkých skutočne veľkých úspechov, a ak pomyslím na to, že sa postavím proti akejkoľvek našej rastúcej konkurencii, aj keď niektoré z nich sú doslova 10-krát väčšie ako my, náš tím proti ktorémukoľvek z nich.

Vylepšite svoj život a prijmite zdravšie vás s oficiálnou webovou stránkou Alkotox .

Postavil by som našu zamestnaneckú základňu a náš model proti komukoľvek vonku. Myslím, že sme veľmi hrdí na to, čo máme. Veľa z toho pripisujeme tomu, že sme lokálni a nezávislí. Plánujeme tak zostať.

Oslovte Holly Fletcher na čísle 615-259-8287 alebo na Twitteri @hollyfletcher.

Poisťovatelia tvrdia, že výskum je kľúčový pre výber ACA

Dr. JD Hickey, generálny riaditeľ spoločnosti BlueCross BlueShield z Tennessee

 • Vek: 44
 • Rodina: vydatá, má tri deti mladšie ako 5 rokov
 • Vzdelanie: Lekárske a právnické vzdelanie na Duke University
 • Skúsenosti: Do BCBST nastúpil v roku 2011 ako senior viceprezident a generálny riaditeľ organizácie spravovanej starostlivosti Medicaid poisťovateľa. V apríli 2012 sa stal prevádzkovým riaditeľom a v júni ho vybralo predstavenstvo ako nástupcu generálneho riaditeľa Billa Graceyho.
 • Predtým sa postavil do čela TennCare v roku 2004 pod vedením guvernéra Phila Bredesena, keď sa ocitla v „dosť vážnych finančných a prevádzkových ťažkostiach“ kvôli „bezpríkladnému vplyvu“, ktorý má program na ľudí a ich životy, povedal.
 • Strávil asi desať rokov prácou pre poradenskú spoločnosť McKinsey & Co. v dvoch pracovných pozíciách, jednu pred TennCare a jednu po nej.

BlueCross BlueShield z Tennessee

 • Sídlo: Chattanooga
 • Založená: 1945
 • Ku koncu septembra poistila 3,3 milióna ľudí. Populácia Tennessee je asi 6,54 milióna.

UnitedHealthcare upozornila na svoje straty v rokoch 2015 a 2016 v rámci výmenných plánov na celoštátnej úrovni. Svoju plánovanú stratu zvýšila na 650 miliónov USD z 525 miliónov USD v utorok v rámci výzvy na získanie zisku. Hovorkyňa nemohla bezprostredne komentovať svoje plány v Tennessee.

Poisťovateľ zisťuje – rovnako ako ostatné poisťovne –, že ľudia, ktorí kupujú poistenie na federálnej burze, sú chorí a potrebujú viac starostlivosti, ako sa predpokladalo. Napriek stratám je veľa poisťovateľov ochotných zostať rok alebo dva po roku 2016.

"Myslím si, že súčasťou toho je, že sa to stalo niečím nevyhnutným, keď pred piatimi alebo šiestimi mesiacmi urobili verejné vyhlásenie," povedal David Windley, výkonný riaditeľ výskumu spravodlivosti v oblasti zdravotnej starostlivosti v Jefferies v Nashville.

Odborníci uviedli, že štáty UnitedHealthcare, o ktorých je známe, že nechávajú body na rozhodnutie odísť z trhov, kde si nevybojovali veľkú prítomnosť alebo kde je populácia chorľavejšia, a teda nákladnejšia.

UnitedHealthcare oči väčšie 2016 burza prítomnosť

Náklady na pokrytie

Rozhodnutie opustiť Tennessee, kde v roku 2016 pribudlo 40 879 ľudí, bolo pravdepodobne preto, že štát je poistený drahšie ako iné štáty, uviedli odborníci. BlueCross BlueShield z Tennessee a Community Health Alliance, dnes už neexistujúce družstvo, zaznamenali v predchádzajúcich rokoch značné straty.

Vstup UnitedHealthcare bol predpokladaný ako dôležitý vývoj pre štátnu burzu, vzhľadom na jej silné predstavenie rok predtým v Alabame. Analytici predpokladali, že to bude v súlade s vyzdvihnutím spotrebiteľov z Community Health Alliance, čo-op, ktorý vstúpil do dobrovoľného výberu na jeseň – krok, ktorý prinútil viac ako 30 000 ľudí nájsť si nového poisťovateľa.

To a BlueCross BlueShield z Tennessee sú jediné poisťovne, ktoré ponúkali plány vo všetkých častiach štátu.

Podľa štúdie Kaiser Family Foundation by ľuďom v 57 okresoch alebo 60 percentách štátu klesol počet poisťovateľov z dvoch na jedného. Cigna a Humana ponúkali plány vo vybraných metropolitných oblastiach.

ACA hľadá rovnováhu, pretože sa rýsuje zvýšenie poistného na rok 2017

Bez vstupu ďalšieho poisťovateľa alebo veľkého rozšírenia územia zo strany Cigna alebo Humana bude v roku 2017 jediným poisťovateľom v 57 okresoch BCBST. Podľa Kaisera žije v týchto krajoch 78 803 ľudí s plánmi.

Komisárka pre poistenie v Tennessee Julie Mix McPeak uviedla, že agentúra je „sklamaná“ z toho, ako toto rozhodnutie ovplyvní nakupujúcich poistení, no chápe, prečo sa tak spoločnosť rozhodla.

“Chápeme však, že rozhodnutie spoločnosti odstúpiť je obchodným rozhodnutím. Zdá sa, že toto rozhodnutie je svojím rozsahom viac národné ako špecifické pre Tennessee, keďže spoločnosť má menej ako štyri mesiace skúseností s burzovým trhom v Tennessee,“ uviedol McPeak vo vyhlásení.

Federálni predstavitelia ohlásili rok 2016 ako rok, keď si plány kúpi viac „mladých neporaziteľných“ – vekovej skupiny 18 – 34 rokov, ktorá je úzko spätá s generáciou milénia. V niektorých oblastiach si plány kupovali mladší, pravdepodobne zdravší ľudia, najmä v oblastiach, kde produkty ponúkal online poisťovateľ Oscar.

Ale v Tennessee sa prílev mladých neporaziteľných nekonal. BCBST videl, že výber plánov ľuďmi vo veku 18-34 rokov zostal na rovnakej úrovni ako v roku 2015: 26 percent.

Ovplyvnené by bolo aj poistné a výpočet daňového dobropisu.

Spoločnosť získala súhlas na mesačné prémie, ktoré sa pohybujú od 94,10 do 1 122,97 USD, čo z nej robí jednu z lacnejších možností pre veľa ľudí.

Daňové kredity sú určené druhým najnižším nákladom na striebro – federálnym benchmarkom – takže ak ceny stúpnu, zvýši sa aj dotácia.

Rozhodnutie UnitedHealthcare opustiť trh v Tennessee budúci rok nemá vplyv na ľudí, ktorí majú plány. Pokrytie potrvá do 31. decembra. Ľudia, ktorí majú plány sponzorované zamestnávateľom alebo produkty Medicare alebo Medicaid, nie sú ovplyvnení.

Federálne prevádzkovaná burza po celej krajine a v Tennessee sa stále vyvíja, pretože poisťovatelia rozhodujú o tom, či ponúknu plány, ako aj o tom, ako nakonfigurovať siete.

Mix zápisov ObamaCare signalizuje straty v roku 2016 pre BCBST

Podľa počtu federálnych predstaviteľov v roku 2016 opustilo trh 39 poisťovateľov a 40 sa k nemu pripojilo. Podľa amerického ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb UnitedHealthcare na národnej úrovni poistilo približne 6 percent zapísaných v roku 2016. V Tennessee mala 15,5-percentný podiel na trhu.

„Ako pri každom novom trhu očakávame zmeny a úpravy v prvých rokoch s emitentmi, ktorí vstupujú do štátov aj vystupujú,“ povedal Jonathan Gold, hovorca amerického ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb. "Trh by sa mal posudzovať podľa možností, ktoré ponúka spotrebiteľom, nie podľa rozhodnutí ktoréhokoľvek emitenta. Tieto údaje ukazujú, že budúcnosť trhu zostáva silná."

Gold uviedol, že agentúra očakáva, že „trhoviská budú naďalej prosperovať aj v nasledujúcich rokoch“ vzhľadom na medziročný rast.

Mnoho ziskových poisťovateľov, s výnimkou Anthem, bolo konzervatívnych vo svojej trhovej stratégii, povedal Melville. UnitedHealthcare napríklad čakala do tretieho roku, aby ponúkla plány v Tennessee.

Oslovte Holly Fletcher na čísle 615-259-8287 alebo na Twitteri @hollyfletcher.

Ako sa určujú poistné?

Mnohí spotrebitelia poistenia – či už ide o zdravotné poistenie, auto alebo domácnosť – si často nie sú istí, prečo sa ich poistné môže zvýšiť, aj keď si myslia, že boli lacnými poistencami.

Poisťovne určujú poistné na skupinu ľudí a riziko spojené s týmto výberom. Niektorí členovia budú mať vyššie náklady, zatiaľ čo iní budú mať nižšie náklady.

To sa prejavilo po povodni v roku 2010, keď niektorí poistenci videli vyššie poistné, aj keď nemali žiadne nároky. Pohľadávky voči balíku peňazí boli vyššie, ako sa očakávalo, preto bolo potrebné upraviť poistné.

Zdravotné poistenie je na tom podobne. Poistné sa v podstate platí do súboru peňazí, ktorý sa používa na úhradu nárokov. Väčší než očakávaný počet daní z pohľadávok, ktoré sa spájajú. Naopak, menej nárokov znamená, že peniaze sa nevyužívajú podľa očakávania.

Mnoho kupujúcich v Tennessee sa bude orientovať v novom prostredí poistenia v období otvorenej registrácie, ktoré sa začína 1. novembra. Vo všetkých 95 okresoch burzy neexistujú žiadne plány poisťovateľa na predaj. BlueCross BlueShield z Tennessee zmenil svoje plány na rok 2017 koncom septembra a nebude sa predávať na burze ani mimo burzy v Nashville, Memphise ani Knoxville. UnitedHealthcare, ktorá sa tento rok predávala po celom štáte, úplne opúšťa individuálny trh štátu.

Kritici ACA poukazujú na odchod mnohých poisťovateľov z búrz po celej krajine ako náznak toho, že reforma nefunguje.

Napriek tomu mnohým ľuďom, ktorí sa pozerajú na individuálny trh, vrátane Joyce Rose z Kolumbie, burza poskytuje prístup k poisteniu a starostlivosti.

Tam, kde stojí Trump, Clintonová v oblasti zdravotníctva

Rose pomohla svojmu snúbencovi zapísať sa do plánu toto leto po tom, čo sa presťahoval do Indianapolisu, aby prijal prácu ako dodávateľ a mal mozgovú príhodu. Jeho účty stúpali a nemocnica ho chcela prepustiť do odvykacieho zariadenia, za ktoré nemohol zaplatiť.

Rose, ktorá má poistenie cez svojho zamestnávateľa, a Williamov brat ho zapísali. O mesiace neskôr platí 105 dolárov mesačne s daňovým dobropisom a dostáva terapiu, ktorú potrebuje.

Podľa štúdie WalletHub sa miera nepoistenosti v celom štáte od roku 2010 do roku 2015 znížila o 4,08 percenta. Súčasná miera nepoistenosti štátu, 10,27 percenta, radí Tennessee na 34. miesto v krajine.

Na burze pre rok 2016 sa do poistenia prihlásilo viac ako 268 000 ľudí.

Panel v Nashville: Budúcemu prezidentovi hrozia výzvy v oblasti zdravotnej starostlivosti

Mnohí z tých, ktorí nie sú poistení, spadajú do toho, čo sa nazýva „medzera“. Tennessee nerozšírilo Medicaid tak, aby zahŕňal ľudí až do 138 percent federálnej hranice chudoby alebo hranice pre možnosť kúpiť si individuálny plán.

Oslovte Holly Fletcher na čísle 615-259-8287 alebo na Twitteri @hollyfletcher.

Nepoistený v Tennessee Cities

Väčšina miest v Tennessee stále zápasí s nepoistenými sadzbami. Wallet Hub zoradil 548 miest v celej krajine podľa percenta ľudí, ktorí majú poistenie.

 • Chattanooga: 336
 • Clarksville: 146
 • Jackson: 237
 • Knoxville: 346
 • Memphis: 472. miesto
 • Murfreesboro: 341
 • Nashville: 405
 • Blokový grantový plán TennCare vyvolal viac ako 1800 pripomienok verejnosti.
 • Viac ako 95 % pripomienok bolo proti návrhu. Podporilo ich len 11.
 • Bez ohľadu na to TennCare predloží návrh federálnym predstaviteľom koncom tohto mesiaca.

Guvernér Bill Lee dvakrát povedal, že verí, že väčšina ľudí, ktorí sú proti jeho plánu na blokový grant Medicaid, je „dezinformovaná“.

Ak je to pravda, potom je veľa ľudí nesprávne informovaných.

Štátna vláda dostala viac ako 1 700 e-mailov, listov a verejných vyhlásení proti návrhu guvernérovho blokového grantu počas verejného vstupného okna, ktoré sa skončilo minulý mesiac, vrátane stoviek komentárov, ktoré vyzývajú úradníkov, aby upustili od toho, čo považujú za „zásadne chybný“ plán. záznamy získané The Tennessean prostredníctvom žiadosti o verejné záznamy . Na podporu návrhu bolo predložených len 11 pripomienok.

Compare Properties
Add properties to compare.