Call us:

+268 79437981

Blog Details

Dažiem pacientiem šīs terapijas var būt arī efektīvākas.

Dažiem pacientiem šīs terapijas var būt arī efektīvākas.

Katrs pacients ir unikāls, jo AF cēloņi ir daudz. Jums jāapspriež ārstēšanas iespējas ar savu ārstu; tomēr ir dažas standarta pieejas, kas jums jāzina.

Pirmā ārstēšanas līnija parasti ietver medikamentus, taču ir arī citas ārstēšanas metodes, kas varētu būt piemērotas, tostarp kardioversija, ablācija, operācija un elektrokardiostimulatora implantācija ar ablācijas procedūrām, lai regulētu sirdsdarbības ātrumu.

Dr Kishlay Anand ir Abrazo Arrowhead Campus sirds elektrofizioloģijas laboratorijas medicīnas direktors.

Pajautājiet ekspertam: Jaunās ielejas drudža tests, kas jāizpēta

Daži padomi, kā Jaunajā gadā kļūt par jaunu

Ja jūs kā vecāks apgalvojat: "Jūs neesat valkājis šo tērpu Pateicības dienas vakariņās, vai ne?" jūsu bērns dzird: "Es izskatos smieklīgi." Kad atgādināt viņiem: "Runājot paskaties uz augšu" vai: "Lūdzu, ēdiet kā civilizēts cilvēks", bērni jūt: "Es esmu apmulsums."

Kā vecākiem mums ir priviliģētas tiesības ietekmēt to, kā mūsu bērni jūtas par sevi. Pareizi lietojot, mēs varam palīdzēt attīstīt mūsu bērnos pašapziņu un vērtīguma sajūtu. Lietojot nepareizi, mums ir tiesības sabojāt pašapziņu, kaut arī netīši.

Pajautājiet sev, vai es labāk pārliecinātos, ka mans bērns valkā ideālu svētku tērpu vai lai mans bērns justos lieliski ideāli neatkarīgi no izvēlētā tērpa?

Tā vietā, lai koncentrētos uz negatīvo, izsakiet bērnam komplimentu par unikālu iezīmi, ar kuru viņš lepojas. "Man patīk, kā tu vienmēr saliec tik foršas drēbes, tu esi tik radošs" vai "Tev ir tik brīnišķīgi mati."

Dr. Džūlija T. Anne ir licencēta psiholoģe un ēšanas traucējumu speciāliste uzņēmumā "Jauns sākums" Skotsdeilā. Sazinieties ar viņu pa tālruni 480-941-4247.

ADDyi � Nav jāpiesakās karstām mammām

"Šķidruma biopsijas" sniedz ārstiem jaunāko informāciju

Lai gan pacienti jau kādu laiku ir meklējuši šo integratīvo pieeju, vispārējā medicīnas sabiedrība to ir pieņēmusi lēnāk. Bija uzskats, ka nav pietiekami daudz zinātnisku datu, lai atbalstītu integratīvos pakalpojumus, un pastāvēja uzskats, ka pacienti un viņu ģimenes izmantos šo ārstēšanu paši.

Taču tagad ir gan praktiski, gan ekonomiski argumenti par labu integratīvai pieejai.

Piemēram, UCSF pētījums parādīja, ka 67 procenti vēža pacientu vēlas ekspertu padomu no sava primārā onkoloģijas centra par vitamīniem un citiem uztura bagātinātājiem. Tagad tas tiek uzskatīts par galveno drošības pasākumu. Tā vietā, lai paļautos uz to, ko pacients var atrast internetā, ārsti konsultē savus pacientus un izvairās no iespējamas negatīvas zāļu mijiedarbības.

Un, ja pacients ar masāžu vai akupunktūru var mazināt tādus simptomus kā trauksme, šīs ārstēšanas metodes var būt rentablākas nekā zāles un psihiatriskās konsultācijas. Dažiem pacientiem šīs terapijas var būt arī efektīvākas.

Šīs informācijas apkopošana vienā diagrammā nozīmē, ka pacienta medicīniskās aprūpes komandai ir piekļuve visaptverošam katra pacienta saņemtās aprūpes ierakstam. Tas uzlabo saziņu starp aprūpes komandu, un pacienti stāsta, ka iespēja saņemt šīs tradicionālās un papildu ārstēšanas metodes “zem viena jumta” ir ērtāka, kas mazina stresu un trauksmi, kā rezultātā, iespējams, uzlabojas vispārējā veselība.

Dr Shauna Birdsall ir sertificēta naturopātiskā ārste un naturopātiskās medicīnas un integratīvās onkoloģijas medicīnas direktore Amerikas vēža ārstēšanas centros Rietumu reģionālajā medicīnas centrā Gudjērā. Ar viņu var sazināties, izmantojot e-pasta adresiShauna.Birdsall@ctca-hope.com.

Kā nodrošināt pareizu uzturu izvēlīgajiem ēdājiem

Pajautājiet ekspertam: Jaunās ielejas drudža tests, kas jāizpēta

Tā kā traumu iespējamība ir tik ievērojama, jaunajam sportistam ir svarīgi pirms spēlēšanas saņemt sporta fizisko sagatavotību.

Pārbaudē jāiekļauj muskuļu un skeleta sistēmas novērtējums, lai izslēgtu skoliozi, mugurkaula parasto izliekumu. Jāizslēdz arī tādas ceļgalu problēmas kā Osgūda-Šlatera slimība, kas ir izplatīta bērniem vecumā no 10 līdz 15 gadiem un izraisa ceļa sāpes. Tas var ierobežot bērnu piedalīšanos sportā, līdz stāvoklis ir atrisināts.

Bērniem jāveic elektrokardiogramma un, iespējams, ehokardiogramma, lai izslēgtu trokšņus vai sirds kardiomiopātiju vārstuļu problēmas. Sirds trokšņa neesamība ne vienmēr nozīmē, ka sirds ir pilnīgi normāla.

w loss website

Fiziskās pārbaudes var atklāt arī pamata diabētu, tāpēc asins analīzes un urīna analīze ir svarīga.

Slavens treneris reiz teica: "Uzvara nav viss, bet tā ir vienīgā lieta." Es nepiekrītu šim apgalvojumam, kad runa ir par vidusskolas sportu. Manuprāt, bērni ir jāmudina regulāri nodarboties ar sportu, lai izklaidētos, bet ne vienmēr lai uzvarētu.

Lielāko daļu sporta traumu ārstēšana ietver atpūtu un ledus pirmās 24 līdz 48 stundas pēc traumas, kam seko siltuma lietošana. Ja savainojums ir nopietns, sportistiem nevajadzētu uzreiz atgriezties spēlē.

Dr. Art Mollen ir osteopātisks ģimenes ārsts un veselības, fitnesa un profilaktiskās medicīnas eksperts. Sazinieties ar viņu pa tālruni 480-656-0016 vai askdrartmollen@gmail.com .

Divus gadus vēlāk Niksons atkāpās no amata. Desmit gadus pēc tam, gandrīz līdz dienai, kad Niksons kaunā pameta Vašingtonu, es pamodos slimnīcā Sanantonio, pateicoties viņam.

Man tajā laikā bija 24 gadi, un es iestājos Medicare, valdības veselības aprūpes programmā, kas parasti ir pieejama tikai amerikāņiem vecumā no 65 gadiem. Taču Niksona dēļ mana transplantācija un sešas nedēļas ilga dialīze, pirms brālis man iedeva nieri, man neko nemaksāja. Viss vairāku tūkstošu dolāru rēķins par manām trīsreiz nedēļā veiktajām dialīzes procedūrām un transplantācijas operācija manam brālim un man tika finansēts no federālās palīdzības kopā ar toreizējo Teksasas nieru veselības fondu un mana toreizējā darba devēja Rūperta Mērdoka veselības apdrošināšanu. . Tiklīdz man vairs nebija vajadzīga dialīze, mani nekavējoties atmeta no Medicare un atgriezos veselības apdrošināšanas tirgū, kas tiek ēdināts ar suņiem.

Īsti cilvēki paļaujas uz Obamacare: kolonnu

Kā Obamacare atcelšana palīdz bagātajiem, kaitē nabadzīgajiem: kolonna

Tagad man ir 56. Mana niere joprojām darbojas. Manam brālim Stīvenam klājas lieliski. Un pirmo reizi mūžā, pateicoties Likumam par pieņemamu aprūpi, es varu iegādāties un atļauties savu veselības apdrošināšanu. Tagad tas viss ir apdraudēts, pateicoties 115. kongresam un jaunajam republikāņu prezidentam, kuru mērķis ir to atņemt.

Man ne tikai ir jau esošs stāvoklis, es esmu dzimis ar vairākiem. Piedzimstot darbojās tikai viena no manām nierēm, bet otra tika nekavējoties izņemta un izmesta; ārsti lika manai mātei sagatavoties sava vidējā bērna bērēm, pirms man bija 5 gadi. Vairāku citu defektu dēļ tika veiktas 18 operācijas.

“Apsveicam ar jūsu ilgstošajiem transplantācijas panākumiem,” viņš man rakstīja 2014. gada janvāra e-pastā. “Klīniskās transplantācijas 2012 liecina, ka uz pagājušā gada janvāri pasaulē bija dzīvi vismaz 57 pacienti ar funkcionējošu dzīvā donora transplantāciju, kas ilgst vairāk nekā 33 gadus. Viņš piebilda: "Es novēlu jums un jūsu brālim arī turpmāk labu veselību, jūs esat viens no transplantācijas pionieriem."

Es arī to vēlos, bet domāju, ka esmu lemts. Obamacare, kad ACA kļuva par traģisku zīmolu, pateicoties republikāņu nosodītam prezidentam, bija Amerikas Savienoto Valstu veselības aprūpes pionieris. Un priekš manis. Un tādiem 20 miljoniem amerikāņu kā es.

Nieru transplantācijas operācija ASV šodienmaksā vairāk nekā 262 000 USD par “pirmā gada rēķinu”, liecina bezpeļņas veselības sistēma Sutter Health Kalifornijas ziemeļos. Protams, ja vēlaties lētāku maršrutu, Teksasā bāzētā Medical Tourism Corp. var savienot jūs ar slimnīcām Indijā, Meksikā vai Jordānijā, kas veiks jūsu dzīvā donora transplantāciju tikai par USD 17 000 vai pat par 60 000 USD. , saskaņā ar tās tīmekļa vietni .

POLICIJAS DARBA ASV: Skats uz rasi, taisnīgumu, medijiem

Programmai Medicare visiem jāaizstāj Obamacare: kolonna

Mēs varam apgalvot, ka ASV ārprātīgās medicīniskās izmaksas ir ilgākas nekā jebkura sešu stundu transplantācijas operācija. Bet ir grūti iebilst pret cilvēku uzturēšanu pie dzīvības, nenovedot viņus uz bankrotu.

Šodien izredzes zaudēt savu veselību, finanses un pat dzīvību ir pārāk reālas, pateicoties šausminošajai politikai.

Kā esmu rakstījis vairākiem Kongresa vadītājiem, kuriem tagad pieder mans liktenis: “Es neesmu ņēmējs. Esmu pašnodarbināta persona, strādāju koncertu ekonomikā, nopelnu pietiekami, lai samaksātu visus savus rēķinus, tostarp veselības aprūpes prēmijas un atskaitījumus, un maksāju nodokļus — pilnībā un laikā.

Mans stāsts ir tikai viens no miljoniem. Vai viens no 57. Tagad es varu tikai lūgt 435 Kongresa locekļus un nākamo prezidentu, lai viņi iedvesmotos no Ričarda M. Niksona vārdiem, kurš arī rakstīja par HR 1 :

"Šis tiesību akts atkal sniedz dramatiskus un sirdi sildošus pierādījumus tam, ka Amerika ir valsts, kas rūpējas, un pārvērš šo humāno aprūpi labākā dzīvē tiem, kam nepieciešams un ir pelnījis savu līdzpilsoņu atbalsts."

Džons Džeters ir adjunkts profesors Converse koledžā Dienvidkarolīnā un grāmatas Rockin’ a Hard Place autors.

Atšķirīgos mūsu līdzstrādnieku padomes un citu autoru viedokļus varat izlasīt Opinion pirmajā lapā , vietnē Twitter @USATOpinion un mūsu ikdienas Opinion informatīvajā izdevumā . Lai iesniegtu vēstuli, komentāru vai sleju, skatiet mūsu iesniegšanas vadlīnijas.

Senāta republikāņi izstrādā savu versiju likumprojektam par Obamacare atcelšanu un aizstāšanu aiz slēgtām durvīm, par kuru Senāts varētu balsot jau nākamnedēļ. Parlaments savu versiju pieņēma maijā.

Demokrāti protestē pret komiteju uzklausīšanas vai debašu trūkumu par likumprojektu. Pirmdien Senāta sēdē Kentuki štata vairākuma līderis Mičs Makkonels Šūmeram īpaši neatbildēja, kad viņš jautāja, vai demokrātiem būs vairāk nekā 10 stundas, lai izskatītu likumprojektu. Tā vietā Makkonels sacīja, ka būs "plaša iespēja" izlasīt un grozīt likumprojektu.

Lasīt vairāk:

Demokrāti palēninās Senāta darbību saistībā ar veselības aprūpes likumprojektu

Compare Properties
Add properties to compare.